Obsahový marketing

Připravíme pro vás kvalitní obsah, který podpoří prodej vašich produktů a služeb.

 

 

Stačí, když nám řeknete, komu a co chcete sdělit. Vlastně ani to – stačí, když nám představíte váš podnikatelský záměr a my vám pomůžeme najít nejvhodnější publika i metody, jak je zaujmout. Naši copywriteři vyšperkují texy do posledního detailu tak, aby zvládly uspět v nekompromisním boji o nejvyšší příčky v zájmu zákazníků. Dokážeme zkrátka skloubit příjemné s užitečným – vytvářet atraktivní příběhy a prosazovat je u zákazníků. Díky tomu dokážete získat nové zákazníky a snáze udržet ty stávající.

Co vám službapřinese?

Vyšší pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání

Přesnější zacílení na nejvhodnější publika

Dlouhodobý růst sledovanosti vašich komunikačních kanálů

Vyšší počet objednávek a konverzí

Vyšší důvěryhodnost značky

JAK POSTUPUJEME PŘI VYTVÁŘENÍ OBSAHOVÉHO MARKETINGU?

Úvodnísetkání

Nejprve se potkáme (osobně nebo online), odpovíme si vzájemně na otázky, sdělíme požadavky a společně vytvoříme zadání.

Analýza současného stavuvašeho obsah

Pečlivě projdeme váš veškerý obsah i komunikační kanály a odhalíme jejich slabiny.

Analýza klíčových slov a cílové skupiny

Zpracujeme důkladnou analýzu klíčových slov a publika, abychom se ujistili, na koho budeme naším obsahem cílit. To je stěžejní mantra obsahového marketingu. Teprve po provedení této analýzy se můžeme plně soustředit na tvorbu kvalitního a relevantního obsahu.

Tvorbaobsahu

Na základě podkladových analýz a stanovených klíčových slov vytvoříme texty vašemu webu, newsletteru, katalogům, případovým studiím či sociálním kanálům přímo na míru cílovým publikům.

Spuštění aspráva

Teprve důkladně odladěný obsah pustíme do online světa. Nadále budeme pravidelně sledovat změny v chování vaší cílové skupiny a vytvářený obsah podle toho aktualizovat

CHCETE MARKETING ZALOŽIT NA KVALITNÍM OBSAHU?

Komu už jsmeVYTVOŘILI OBSAH?

Obsahový marketing patří mezi důležité aktivity v oblasti marketingu. Nezapomeňte ale ani na další oblasti nezbytné pro tvorbu efektivních marketingových kampaní.