O nás, aneb kdo jsme

Naše agentura vznikla teprve na začátku roku 2016, ale profesní kariéra členů našeho týmu vydá na století. Na poli budování pozitivních vztahů, podpory prodeje a komunikačního poradenství se naši nejzkušenější teamleadeři pohybují již od konce minulého století.
Byli svědky i aktivní součástí významné proměny standardu a způsobu poskytování mediálních a komunikačních služeb, kterými náš obor prošel a neustále prochází.

Zkušenosti, inspiraci a poučení nacházíme v každé době, za všech okolností. Jsme připraveni dát to nejlepší, co víme a známe, i do vašich služeb.

Zajišťujeme komplexní služby především z oblasti public relations, komunikace, marketingu, digitálního publikování, tvorby obsahu a podpory startupů. V našem portfoliu ale nechybí žádný informační kanál ani komunikační metoda.

Co se komunikace týče, jsme vaše prodloužená ruka. Můžete se na nás spolehnout stejně jako na členy vlastního týmu, protože přesně tím se stáváme.

Jsme tým různorodých lidí, kteří se dokážou naplno vcítit do vašich potřeb a tvořit komunikační řešení na míru. Vytváříme dlouhodobé strategie i krátkodobé projekty s vysokou účinností, nebojíme se ani krizové komunikace. Pomáháme klientům s jejich prezentací ve všech typech médií, od webových přes digitální a sociální až po tradiční tištěná. Přesně podle toho, co potřebujete. Nelekneme se žádné oblasti ani žádného zadání.

I vám pomůžeme najít cestu vzhůru. Jsme totiž Move up.

Koho u nás potkáte

Klient vždy na prvním místě. Takže se nebojte a zavolejte. Nebo aspoň napište. Jsme tu kvůli vám.

S kým se kamarádíme, aneb naši partneři

Rádi potkáváme nové lidi! A když už se potkáme, obvykle spolu něco zajímavého vymyslíme.

Uvědomujeme si důležitost spolupráce i to, že v dnešního době konkurence jsou dobré kontakty a partnerství ceněny nad zlato. Bude nám potěšením, když se i vy stanete součástí Move up Network! Společně dokážeme víc!

 

PROJEKTY EU.

CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012303

Vzdělávání zaměstnanců ADVERTISING WAY a partnera.

Cílem projektu je zvýšit formou podnikového vzdělávání úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí pracovníků žadatele – ADVERTISING WAY s.r.o. a partnera – Move up, s.r.o.

.

Newsletter

Novinky ze světa marketingu a public relations, nové projekty, které by vás mohly zajímat, tipy i know-how pro Váš business.