Přečtete si něco z našeho blogu

Na našem blogu najdete základní informace z našeho oboru a také informace z toho, co se u nás zrovna děje. Jakákoliv zpětná vazba je samozřejmě více než vítána. 

Stážujeme? Stážujeme!

Marketing
29. 07. 2019

(Vtipný pohled stážisty na dění v agentuře na 4 minuty.) 8. červen, 8.49. Nestíhám. K mé smůle zrovna první den nové práce. Má zodpovědná stránka právě utrpěla srdeční ataku. Podobný stav zažívám i v okamžiku, kdy v odrazu zrcadla pozoruji objekt na mé hlavě, který by mohl s trochou představivosti připomínat natupírované háro jakéhosi avantgardního módního návrháře. V mém případě, žel, spíš napuchlého květáku.

Číst více

Cannes v obležení Lvů – i těch českých

Marketing
01. 07. 2019

(Čtení na 2 minuty.) Mezi 17. a 21. červnem proběhlo v Cannes mezinárodní kolo soutěže Young Lions, do kterého se zapojili výherci národních kol, uskutečněných tento rok v dubnu.  

Číst více

V Brně proběhla agenturní svatba

Marketing
18. 06. 2019

K dnešnímu dni jsme formou tiskové zprávy oficiálně oznámili propojení s naší partnerskou agenturou UNIFER.

Číst více

Kterak Tyrion Lannister učinil Brandona Starka králem Andalů a Prvních lidí

Marketing
28. 05. 2019

(Čtení na 2 minuty.) V televizním seriálu Hra o trůny, ať už jste jej sledovali či nikoli, jde, jak už název napovídá, o to, kdo v závěrečném dílu usedne na Železný trůn jako vládce fiktivního Západozemí.

Číst více

Vytvořili jsme nový lišejník

Marketing
30. 04. 2019

(Čtení na 2 minuty.) Od začátku svého působení v oboru PR neustále slýchám, že PR a marketing jsou dva různé a takřka nezávislé obory.

Číst více