SEO copywriting

Vytvoříme obsah přímo na míru vašemu webu tak, aby se zobrazoval na nejvyšších příčkách ve výsledcích vyhledávání.

Aby potenciální zákazníci navštívili váš web, musíte je na něj nejprve přivést. K tomu je potřeba, aby vás v internetovém světě našli. Naši copywriteři vyšperkují texy na vašich webových stránkách do posledního detailu tak, aby zvládly uspět v nekompromisním boji o nejvyšší příčky ve výsledcích vyhledávání. Dokážeme zkrátka skloubit příjemné s užitečným – vytvářet atraktivní příběhy a prosazovat je v internetových vyhledávačích. Díky tomu dokážete získat nové zákazníky.

Co vám služba přinese?

Vyšší pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání

Zvýšení návštěvnosti webu z vyhledavačů

Přesnější zacílení

Vyšší počet objednávek a konverzí

Dlouhodobý a trvalý růst návštěvnosti webu

Jak postupujeme při tvorběSEO copywritingu?

Úvodnísetkání

Nejprve se potkáme (osobně nebo online), odpovíme si vzájemně na otázky, sdělíme požadavky a společně vytvoříme zadání.

Analýza současného stavu vašeho webu a online obsahu

Projdeme si aktuální podobu vašich webových stránek, odhalíme jejich slabá místa a zjistíme, jak si stojí váš web ve výsledcích vyhledávání.

Analýza klíčových slova konkurence

Toto je stěžejní částí SEO copywritingu. Dobře zpracovaná analýza klíčových slov je základ všech dalších činností. Teprve po provedení této analýzy se můžeme plně soustředit na tvorbu kvalitního obsahu pro vaše webové stránky.

Tvorbaobsahu

Na základě podkladových analýz a stanovených klíčových slov vytvoříme texty vašemu webu přímo na míru cílovým publikům. Samozřejmě nezapomínáme vyvářet v textech ani zpětné odkazy, které pomohou váš web vyšvihnout na přední příčky ve výsledcích vyhledávání.

Spuštění a správa

Teprve důkladně odladěný obsah pustíme do online světa. Nadále budeme pravidelně sledovat změny pozic klíčových slov a vytvořený obsah webových stránek podle nich aktualizovat.

Potřebujete zoptimalizovat web?

Komu už jsmezoptimalizovali web?

Na co byste při vytváření kvalitního online obsahu neměli zapomenout? Propojením dalších aktivit dosáhnete ještě lepších výsledků.