KRUK Česká a Slovenská republika

DEN BEZ DLUHŮ 2018

 

Public relations
Strategie

KRUK

 

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Společnost KRUK se zabývá správou a vymáháním pohledávekPůsobí na trzích v Česku, Polsku, Rumunsku,  Německu, Španělsku, Itálii a na Slovensku​. Při řešení obtížné finanční situace preferuje tzv. smírčí přístup. Komunikaci s klientem (dlužníkem) staví na  splátkovém kalendáři​.

VÝCHOZÍ SITUACE

Společnost KRUK je organizátorem a garantem mezinárodní akce Den bez dluhů, která pomáhá lidem v tíživé finanční situaci. Úkolem PR agentury Move up bylo pomoci se zviditelněním celé akce v Česku a na Slovensku. V roce 2018 šlo již o sedmý ročník celé akce.

dluhy

DBD_2018_KRUK

1. KROK: NÁVRH ŘEŠENÍ

Připravili jsme informační stánky v nejzadluženějších regionech, na kterých byli k zastižení odborníci, schopni nabídnou poradenství, celoročně je k dispozici web www.nasedluhy.cz, a iniciovali jsme vzdělávací semináře pro ohroženou veřejnost. 

2. KROK: DALŠÍ POUŽITÁ ŘEŠENÍ

Důležitou stránku strategie  představovala i klasická PR komunikace celé problematiky a tím i podpory akce směrem k široké veřejnosti.

DBD_2018_KRUK_1

DBD_2018_KRUK_3

Aktualizace forem komunikace pro roční 2018 se projevila významným nárůstem v počtu mediálních výstupů. Těch jsme na základě nové strategie zaznamenali ve sledovaném období o 23% více.

VÝSLEDKY

Mediální výstupy v České republice za rok 2018 přinesly tyto výsledky. O dni bez dluhů referovaly tiskové agentury, printTV, rádia i online média. Dosáhli jsme tedy plného pokrytí mediálního prostoru na území ČR. 

DBD_2018_KRUK_4

 

Mám zájem o podobný projekt

Naše další Reference

Marketing
Public relations
Strategie

Z MĚSTEČKA AŽ NA KONEC SVĚTA

kouknu na to

+
Media relations
Public relations
Strategie

+ 34 % ZVÝŠENÍ TRŽEB PO REBRANDINGU

kouknu na to

+
Media relations
Public relations

KOMPLEXNÍ PR

kouknu na to

+
Marketing
Public relations
Strategie

MEZINÁRODNÍ PR

kouknu na to

+
Všechny reference