Přečtete si něco z našeho blogu

Na našem blogu najdete základní informace z našeho oboru a také informace z toho, co se u nás zrovna děje. Jakákoliv zpětná vazba je samozřejmě více než vítána. 

Internet věci proniká i na pole

Aktuality
08. 11. 2019

V E15 vyše koncem října profilový rozhovor o společnosti CleverFarm. O zkušenostech z podnikání v oblasti chytrého zemědělství s redaktorem hovořil Petr Zlotý, jeden z klíčových zástupců firmy. Pokud vás chytré technologie v zemědělství zajímají, určitě byste tento rozhovor neměli minout.

Číst více

Může být golfové hřiště chytré?

Aktuality
20. 10. 2019

Určitě může, díky chytrým technologiím našeho klienta CleverFarm. Aby se o tom dozvěděli i ti nejdůležitější, správci golfových hřišť, připravili jsme pro ně zajímavý článek do časopisu Green.

Číst více

Unicorn Systems pro Hartmann-Rico

Aktuality
23. 09. 2019

O tom jak Unicorn Systems pomáhá ve výrobním závodě Hartmannu-Rico postupně přejít na automatizaci výroby operačních setů, jste se mohli dočíst v příloze Ekonomu v rámci ICT revue.

Číst více

MSI bylo v Praze blaze. Už potřetí

Aktuality
16. 09. 2019

Na konci srpna jsme pro 75 top manažerů nadnárodní společnosti MSI uspořádali jejich pravidelnou pracovní konferenci včetně teambuildingu. 

Číst více

Víte jak pracuje RedTeam? Ne? Tak zkuste článek na Lupa.cz

Aktuality
10. 09. 2019

O tom, co je etický hacking bylo možné se před časem dočíst na serveru Živě.cz Téma ale zaujalo i redaktory ze serveru Lupa.cz a věnovali mu rozsáhlý redakční článek. Hezké čtení!

Číst více