Přečtete si něco z našeho blogu

Na našem blogu najdete základní informace z našeho oboru a také informace z toho, co se u nás zrovna děje. Jakákoliv zpětná vazba je samozřejmě více než vítána. 

Neformálně!

Aktuality
16. 01. 2020

První letošní celofiremní porada našeho týmu se odehrála až nyní, v polovině ledna. A abychom vykročili jako tým do nadcházejících dvacátých let tou správnou nohou, vydali jsme se také na společný prodloužený oběd. Protože naše porady probíhají vzhledem k vytížení týmu velmi často virtuálně, bylo to osobní posezení se (skoro) všemi více než vítané :-)  

Číst více

PF 2020

Aktuality
23. 12. 2019

Další rok za námi,  zde je náš dar. Přejeme spoustu úspěchů, nejen v PíáR.  

Číst více

Velvyslanec USA na návštěvě Furch

Aktuality
13. 12. 2019

Velvyslanec USA v České republice Stephen King navštívil začátkem prosince sídlo společnosti Furch Guitar, kde se setkal s majitelem Petrem Furchem a jeho otcem a zakladatelem firmy Františkem Furchem. Setkání se uskutečnilo u příležitosti otevření nového distribučního a servisního centra Furch Guitars v americkém Nashvillu, odkud společnost začala letos v létě řídit veškeré své aktivity ve Spojených státech. Úkolem naší agentury bylo toto setkání pokrýt po mediální stránce. Kromě vytipování a pozvání regionálních novinářů jsme s nimi komunikovali také přímo na místě. Následně jsme připravili krátký informační e-mail a rozeslali ho celorepublikovým médiím. Součástí našich aktivit bylo i zprostředkování rozhovoru pro ČTK.

Číst více

Školíme se!

Aktuality
27. 11. 2019

Během listopadu náš tým absolvoval další z řady školení, kterými rozšiřujeme svoje znalosti. Tématem byl tentokrát milovaný i nenáviděný Instagram, respektive nástroje které nabízí, aby bylo možné jej efektivně včlenit do uceleného souboru PR i marketingových komunikací.

Číst více

Den bez dluhů 2019

Aktuality
20. 11. 2019

Dne 20. listopadu 2019 probíhá v Česku již 8. ročník Dne bez dluhů, na jehož organizátorem je společnost KRUK ve spolupráci s Úřady práce ČR. A po stejnou dobu Move up pomáhá tomuto projektu zajistit i mediální pokrytí.   První výstupy se objevily v hlavní zpravodajské relaci ČT, pořadu Události komentáře, ve Studiu ČT 24, ale i v Blesku nebo ve vysílání Českého rozhlasu.   Z celkových výsledků komunikace bude na našem webu během prosince k dispozici i případová studie.

Číst více