Přečtete si něco z našeho blogu

Na našem blogu najdete základní informace z našeho oboru a také informace z toho, co se u nás zrovna děje. Jakákoliv zpětná vazba je samozřejmě více než vítána. 

Unicorn Systems pro Hartmann-Rico

Aktuality
23. 09. 2019

O tom jak Unicorn Systems pomáhá ve výrobním závodě Hartmannu-Rico postupně přejít na automatizaci výroby operačních setů, jste se mohli dočíst v příloze Ekonomu v rámci ICT revue.

Číst více

MSI bylo v Praze blaze. Už potřetí

Aktuality
16. 09. 2019

Na konci srpna jsme pro 75 top manažerů nadnárodní společnosti MSI uspořádali jejich pravidelnou pracovní konferenci včetně teambuildingu. 

Číst více

Víte jak pracuje RedTeam? Ne? Tak zkuste článek na Lupa.cz

Aktuality
10. 09. 2019

O tom, co je etický hacking bylo možné se před časem dočíst na serveru Živě.cz Téma ale zaujalo i redaktory ze serveru Lupa.cz a věnovali mu rozsáhlý redakční článek. Hezké čtení!

Číst více

Nový školní rok = půjčka na pomůcky?

Aktuality
06. 09. 2019

Data z exkluzivního výzkumu, který si nechala zpracovat společnost KRUK zaujala počátkem září mnohá česká média. Vyplývá z nich, že přibližně čtvrtina českých domácností považuje zadlužení se kvůli nákupu školních pomůcek za relevantní důvod.

Číst více

Skupina Unicorn slaví úspěchy v zahraničí

Aktuality
26. 08. 2019

Společnost Unicorn Systems získala prestižní zakázku ve Švýcarsku, kde se bude starat o systém pro komunikaci a transformaci dat pro tamního provozovatele přenosové soustavy. Stranou nezůstává ani Unicorn College. Její studenti nyní vyvíjí speciální aplikaci, která pomůže rychleji a efektivněji opravovat případné závady na urychlovači částic v CERNu. O obou projektech jste se mohli dozvědět více v článcích Hospodářských novin nebo časopisu EURO.

Číst více