Přečtete si něco z našeho blogu

Na našem blogu najdete základní informace z našeho oboru a také informace z toho, co se u nás zrovna děje. Jakákoliv zpětná vazba je samozřejmě více než vítána. 

Školíme se!

Aktuality
27. 11. 2019

Během listopadu náš tým absolvoval další z řady školení, kterými rozšiřujeme svoje znalosti. Tématem byl tentokrát milovaný i nenáviděný Instagram, respektive nástroje které nabízí, aby bylo možné jej efektivně včlenit do uceleného souboru PR i marketingových komunikací.

Číst více

Den bez dluhů 2019

Aktuality
20. 11. 2019

Dne 20. listopadu 2019 probíhá v Česku již 8. ročník Dne bez dluhů, na jehož organizátorem je společnost KRUK ve spolupráci s Úřady práce ČR. A po stejnou dobu Move up pomáhá tomuto projektu zajistit i mediální pokrytí.   První výstupy se objevily v hlavní zpravodajské relaci ČT, pořadu Události komentáře, ve Studiu ČT 24, ale i v Blesku nebo ve vysílání Českého rozhlasu.   Z celkových výsledků komunikace bude na našem webu během prosince k dispozici i případová studie.

Číst více

Spolupráce s youtubery? FUNGUJE!

Aktuality
18. 11. 2019

Oslovili jsme jednoho z nejznámějších "kytarových" youtuberů světa Paula Davise, a nabídli mu možnost otestovat kytaru Furch Red Master’s Choice.    Jak to dopadlo? Spojení kvalitního produktu a výborného zacílení přineslo během jednoho týdne od zveřejnění následující čísla:   Počet zhlédnutí: 173 800 Počet lajků: 10 000 Počet komentářů: 969 Devítinásobný nárůst návštěvnosti webu Nárůst návštěvnosti konkrétní stránky recenzovaného modelu Příspěvek propagován autorem také na Instagramu (InstaStories a post – 7 100 lajků, 64 komentářů)   O tom, jak kvalitně je celá Paulova videorecenze zpracována, se můžete sami přesvědčit zde.  

Číst více

K čemu jsou dobré skladovací senzory?

Aktuality
14. 11. 2019

Zatímco na polích už je většina práce pro letošní rok hotová, neznamená to, že by zemědělci mohli složit ruce v klín. Naopak, nastal čas, kdy se musí postarat o úrodu, kterou na zimu naskladnili. Jak jim v tom umí pomoci chytré zemědělství a CleverFarm zjišťovala i redakce České televize. Na reportáž z jejich hlavní zpravodajské relace se můžete podívat zde.

Číst více

Internet věci proniká i na pole

Aktuality
08. 11. 2019

V E15 vyše koncem října profilový rozhovor o společnosti CleverFarm. O zkušenostech z podnikání v oblasti chytrého zemědělství s redaktorem hovořil Petr Zlotý, jeden z klíčových zástupců firmy. Pokud vás chytré technologie v zemědělství zajímají, určitě byste tento rozhovor neměli minout.

Číst více