Přečtete si něco z našeho blogu

Na našem blogu najdete základní informace z našeho oboru a také informace z toho, co se u nás zrovna děje. Jakákoliv zpětná vazba je samozřejmě více než vítána. 

Influencer: kdo to je a jak ulovit toho pravého?

Marketing
30. 10. 2019

(Čtení na 3 minuty) Influencer. V posledních letech často skloňované slovo, které si v marketingové komunikaci našlo své nenahraditelné místo. Kdo to ale je a proč by měl být součástí také vaší komunikační strategie?

Číst více

Podcasty dobývají uši i srdce a pomohou nám i v PR

Marketing
30. 09. 2019

(čtení na 2 minuty) Social Media Manager Online Community Manager Instagram Influencer YouTube Creator   Ještě před deseti lety tato sousloví vlastně nic neznamenala, dnes si bez lidí, kteří je mají jako název povolání, skoro ani nedokážeme představit (online) život. A pro ty, kteří se zabývají PR a marketingem, jsou tito lidé ještě o něco důležitější.

Číst více

Nové koště ne vždy dobře mete

Marketing
30. 08. 2019

(Čtení na 3 minuty.) Co jsem v PR, a že je to už řádka let, starám se o klienty nejrůznějšího typu a z nejrůznějších oborů. Jednám s jedinci nebo s týmy, záleží na velikosti firem a jejich vnímání marketingu a PR,  a rozhodně neplatí, že čím větší společnost, tím větší tým.

Číst více

Stážujeme? Stážujeme!

Marketing
29. 07. 2019

(Vtipný pohled stážisty na dění v agentuře na 4 minuty.) 8. červen, 8.49. Nestíhám. K mé smůle zrovna první den nové práce. Má zodpovědná stránka právě utrpěla srdeční ataku. Podobný stav zažívám i v okamžiku, kdy v odrazu zrcadla pozoruji objekt na mé hlavě, který by mohl s trochou představivosti připomínat natupírované háro jakéhosi avantgardního módního návrháře. V mém případě, žel, spíš napuchlého květáku.

Číst více

Cannes v obležení Lvů – i těch českých

Marketing
01. 07. 2019

(Čtení na 2 minuty.) Mezi 17. a 21. červnem proběhlo v Cannes mezinárodní kolo soutěže Young Lions, do kterého se zapojili výherci národních kol, uskutečněných tento rok v dubnu.  

Číst více